آخرین بروز رسانی اخبار سایت چهارشنبه 20 دی 1402
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 


داشتن قلک‌های محک یکی از قدیمی‌ترین و ساده‌ترین روش‌های کمک به کودکان مبتلا به سرطان است. این قلک‌ها می‌توانند در منزل، محل کار و یا اماکن عمومی مستقر شوند.

 

قلک محک که شما در خانه یا محل کار خود قرار می‌دهید، نشانه عشق‌ورزی و نشانه‌ای از حس انسان‌دوستی شماست. با داشتن قلک محک کمک به کودکان مبتلا به سرطان بسیار آسان می‌شود، چون همواره در کنار شماست. حتی با مبالغ کوچک نیز می‌توانید به آنان کمک کنید. به این ترتیب کمک به محک می‌تواند در برنامه هر روز شما قرار گیرد و مقدمه‌ای برای شروع یک روز پر از عشق و امید باشد. درخواست قلک


چند راه آسان برای ترویج نوع دوستی و توزیع گسترده تر قلک های محک :
با مبالغی که در قلک‌های محک ریخته می‌شود کودکان مبتلا به سرطان بیشتری می‌توانند تحت حمایت محک قرار بگیرند، پس می‌توانید این راه کمک را به دوستان و آشنایان و همه افرادی که با آنها ارتباط دارید هم معرفی کنید:


1-قلک محک را به عزیزانتان هدیه دهید.
2-قلک های رنگی محک هدیه‌ای مناسب برای کودکان تازه متولد شده و پدر و مادر آنها است.
3-به عروس و دامادی که به تازگی زندگی مشترک را آغاز کرده‌اند، قلک محک هدیه دهید تا زندگی خود را با حس خوب  عشق و کمک به همنوع شروع کنند.
4-با رئیس و همکارانتان صحبت کنید و با هماهنگی آنها در هر اتاق یک قلک برای سایر همکارانتان قرار دهید.
5-در هر جایی که حس خوب کمک به همنوع می‌تواند شکوفه دهد، حضور قلک محک را پیشنهاد دهید تا زنجیره کمک به محک ادامه پیدا کند.

اگر شما هم ایده هایی دارید که می تواند منجر به زودتر پر شدن قلک های محک شود آنها را با ما از طریق این لینک به اشتراک بگذارید.