آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 18 بهمن 1401
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

خبرنامه یکی از قدیمی‌ترین راه‌های ارتباط ما با اعضای خانواده بزرگ محک است. ارتباطی که در آن همواره خود را موظف به رعایت اصول پاسخگویی و شفافیت می‌دانیم. چرا که تنها با اعتماد و همراهی اعضای این خانواده است که در طول 28 سال فعالیت این مؤسسه توانسته‌ایم بیش از 32 هزار کودک مبتلا به سرطان در سراسر ایران را تحت حمایت قرار دهیم. 

بار دیگر برای اطلاع‌رسانی فعالیت‌های محک به شما که عضوی از این خانواده بزرگ هستید، خبرنامه 71 را منتشر کردیم تا رخدادهای محک از فروردین تا تیرماه 1398 را به گوش شما برسانیم. در این خبرنامه می‌توانیم مطالبی همچون گزارش تصویری حضور فاطمه معتمد‌آریا در محک، گزارش جامع از برگزاری بازار در محله عودلاجان تهران و دغدغه واحد جلب مشارکت‌های مردمی در خصوص تأمین هزینه دارو و درمان بیش از 19 هزار کودک مبتلا به سرطان که در حال حاضر در مرحله درمان هستند را با هم بخوانیم.

 

پی‌نوشت: به اطلاع می‌رسانیم با توجه به مشکلات فنی پیش آمده در چاپخانه، چاپ خبرنامه شماره 71 ممکن نیست. این شماره از خبرنامه را با هدف به تأخیر نیفتادن ارتباط‌ با شما اعضای خانواده بزرگ محک و آگاهی از آنچه زیر سقف سازمانی که خود ساخته و اداره می‌کنید می‌گذرد، به صورت الکترونیک منتشر می‌کنیم.

 

 جهت دریافت نسخه دیجیتال خبرنامه کلیک کنید.