آخرین بروز رسانی اخبار سایت چهارشنبه 20 دی 1402
 

 

  محک از ابتدای فعالیت خود تا کنون همواره به مشارکت های مردمی که حاصل حس نوع دوستی و توجه مردم به مسئولیت های اجتماعی و حفظ  ارزش های معنوی است،متکی بوده و همواره روش هایی را به منظور سهولت اهدای کمک های نیکوکاران به کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت محک تعریف کرده است.   
همچنین در دنیای صنعتی امروز، بسیاری از مشارکت ها توسط سازمان ها و شرکت ها صورت می گیرد. با مطرح شدن مباحثی چون "مسئولیت اجتماعی شرکت ها" در نظریات و روش های مدیریتی نوین، امروز دیگر این سازمان ها هستند که با عملکرد و توجه خود به اجتماعی که در آن فعالیت دارند، نقش مهمی در گسترش فعالیت های نیکوکارانه و توسعه پایدار جوامع ایفا می کنند.   
از این رو لازم است سازمانهای غیر دولتی از جمله محک با شناخت این مباحث از نتایج و منابع حاصل از آنها بهره مند گردند. لذا  محک برای دستیابی به این هدف، روش هایی را برای سهولت کمک سازمان ها و شرکت ها تعریف کرده است. ولی از آنجا که مسئولیت اجتماعی شرکت ها یک ارتباط دوسویه ما بین سازمان های غیر دولتی و بنگاه های اقتصادی است، محک همواره مشتاقانه تلاش می کند که پروژه های خود با سازمان ها و شرکت ها را به گونه ای تعریف کند که منطبق با حوزه فعالیت و علاقمندی سازمان شما نیز باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه همکاری شرکت ها با موسسه خیریه محک لطفا با شماره 23501088 و 23501089 بخش پروژه های خاص تماس حاصل فرمایید. 

 

مقررات همکاری با محک

 

ارسال این صفحه برای دوستان