آخرین بروز رسانی اخبار سایت پنجشنبه 6 مهر 1402
 

 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com


یکی از مهم‌ترین روش‌های کمک به موسسه خیریه محک عضویت در محک است. اعضای محک انسان‌های والایی هستند که با داشتن تعهد نسبت به هم نوعان خود به خوبی درک می‌کنند که ارائه خدمات و حمایت های مستمر به کودکان مبتلا به سرطان و خانواده های آنها نیازمند عایدات مستمر است. آنها با تعهد، احساس مسئولیت و نظم خود در پرداخت مستمر مبالغ عضویت خود محک را قادر می سازند تا بتواند برنامه‌ریزی‌های لازم برای درمان و حمایت از کودکان مبتلا به سرطان را به انجام برساند.

بخش عضویت پذیرای جذب اعضای جدید در شرکت ها و سازمان ها است.

در این روش ارگان‌ها و سازمان‌ها علاوه بر فعالیت اقتصادی خود ارزش‌های معنوی جامعه را نیز مدنظر قرار داده و در بُعد مسئولیت اجتماعی و کمک به هم نوع نیز فعالیت می‌نمایند. فعالیت افراد در این روش از بارزترین مصادیق مشارکت مردمی در قالب یک رقابت سالم و انسان دوستانه در امر خدمت به کودکان محک است و قطعاً هر چه حضور افراد در این عرصه بیشتر باشد، کمک به کودکان رشد یافته‌ر و پویا تر خواهد بود.

در طرح عضویت پرسنلی محک پس از برگزاری جلسه‌ی معارفه توسط نماینده‌ی محک، پرسنل شرکت یا سازمان فرم عضویت را تکمیل و مبلغی که برای حق عضویت انتخاب می‌کنند، ماهیانه از حقوق نیکوکاران کسر و به حساب محک واریز می‌شود.

در عضویت حقوقی نیز سازمان‌ها و شرکت‌ها و نهادها نیز می‌توانند به عنوان اشخاص حقوقی با پرداخت ماهیانه حداقل 500000 ریال به جمع یاوران محک وارد شده و به مسئو لیت اجتماعی خود جامه‌ی عمل بپوشانند.

چنانچه تمایل دارید با شرکت در طرح عضویت پرسنلی محک را در حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده های آنها یاری دهید تقاضا می شود با شماره های 23501124- 23501167 بخش عضویت تماس بگیرید.