آخرین بروز رسانی اخبار سایت جمعه 29 اردیبهشت 1402
 

 

 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com


یکی از روش‌های مشارکت های اجتماعی افراد حقوقی، سازمان‌ها، شرکت‌ها، موسسات و فروشگاه‌ها با موسسه خیریه محک، استقرار قلک‌های بزرگ محک در محیط کار خود است.قلک های مستقر شده در محیط فعالیت شما نشانه مسئولیت اجتماعی سازمان شما است و علاقه سازمان شما در ترویج مهر و انسان دوستی در جامعه را نشان می‌دهد و تصویری مثبت را از سازمان شما در ذهن مخاطبانتان ایجاد خواهد کرد.
قلک های بزرگ محک در دو نوع قلک یک متری و قلک کائوچویی رومیزی است که با توجه به محیط و تعداد پرسنل سازمان خود می توانید نوع مناسب را انتخاب نمایید. تا کنون قلک های بزرگ محک در بسیاری از سازمان ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی، بانک ها، مراکز تجاری، فرودگاه ها، مراکز آموزشی-فرهنگی  و ... مستقر شده است .  
سازمان شما می‌تواند برای ترویج این امر انسان دوستانه به سایر سازمان‌ها نیز پیشنهاد کند که عضوی از زنجیره بزرگ کمک به کودکان مبتلا به سرطان محک شود و با دریافت یکی از این قلک ها این زنجیره را ادامه دهد.

از اینکه مایل‌اید با استقرار قلک های بزرگ محک در محل کار خود در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده های آنها سهمی داشته باشید سپاسگزاریم. اگر شرکت شما در مکانی عمومی و امنی قرار دارد و رفت آمد و تعداد مراجعان به آن زیاد است و یا کارکنان علاقمند و مشتاقی دارد که مایلند روزهای خود را با عشق و محبت و یاری به همنوع پیوند بزنند، خوشحال می‌شویم که قلک بزرگ محک را در اختیار شما قرار دهیم. 

درخواست قلک

شرایط دریافت و درخواست قلک یک متری:

1- اعلام درخواست کتبی از طرف نماینده سازمان / شرکت
2- فضایی که قلک در آن مستقر می‌شود دارای سقف باشد.
3- تامین امنیت محل استقرار قلک( درب محل استقرار قلک شب ها بسته شود)
4- محل استقرار قلک پر تردد باشد.


شرایط دریافت و درخواست قلک کائوچویی:

1- اعلام درخواست کتبی از طرف نماینده سازمان / شرکت
2- تامین امنیت محل استقرار قلک( درب محل استقرار قلک شب ها بسته شود)

چنانچه شرایط فوق در سازمان شما وجود دارد و مایل به دریافت قلک‌های یک متری یا کائوچویی محک هستید، اطلاعات خود را جهت تماس پرسنل بخش قلک و هماهنگی وارد نمایید، همکاران ما تا 72 ساعت دیگر با شما تماس خواهند گرفت. در صورت تمایل به برقراری ارتباط مستقیم لطفا با شماره 23501028 بخش قلک تماس حاصل فرمایید.

 

نوع قلک (*)

لطفا نوع قلک را انتخاب کنید
نام سازمان/مکان (*)
ورودی معتبر نیست
نام مدیریت (*)
ورودی معتبر نیست
نام درخواست کننده (*)
ورودی معتبر نیست
شماره تماس (*)
ورودی معتبر نیست فقط عدد وارد کنید
نشانی (*)
ورودی معتبر نیست