آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 18 بهمن 1401
 

 


از اینکه می‌خواهید عضوی از یاوران محک شوید و ما را در حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها یاری دهید، سپاسگزاریم. شما می‌توانید با پرداخت حداقل ماهیانه 10000ریال به خانواده‌ی بزرگ محک بپیوندید و ما را در تأمین نیازهای ضروری موسسه و بیمارستان محک یاری نمایید.

به هر یک از یاوران مستمر محک یک شماره شناسه تعلق می‌گیرد.
شماره شناسه شماره پیگیری یا شناسایی یاوران در محک می‌باشد که جهت سهولت انجام امور مالی و به روز نمودن اطلاعات عضویت به کار می‌رود. همچنین محک، اخبار و اطلاعات خود را به روش‌های مختلف برای یاوران ارسال می‌کند. از این طریق از دریافت مجدد اطلاعات در هر ارتباط جلوگیری می‌شود و در هر بار ارتباط، وقت ارزشمند شما برای ارایه مجدد این اطلاعات هدر نمی‌رود.

از همه یاوران عزیز تقاضا می‌شود هنگام اعلام شماره فیش پرداختی حق عضویت، مراجعه به دفاتر، پرداخت آنلاین و سایر ارتباط‌های خود با محک شناسه خود را همراه داشته باشند. به دلیل وجود اسامی تکراری در بانک اطلاعات خیرین استفاده از شماره شناسه بسیار موثر است. اطلاعات فردی به منظور ثبت در بانک اطلاعات خیرین، به صورت محرمانه نگهداری می‌شود. 

در صورت تمایل به عضویت در محک با شماره 23540-021 تماس حاصل فرمایید و یا فرم ذیل را تکمیل کنید. شماره شناسه ظرف مدت 72 ساعت از طریق پیام کوتاه ارسال خواهد شد.

 

نام (*)
ورودی معتبر نیست
نام خانوادگی (*)
ورودی معتبر نیست
کد ملی (*)
ورودی معتبر نیست
شماره شناسنامه
ورودی معتبر نیست
تاریخ تولد / /
ورودی معتبر نیست
شماره تماس
ورودی معتبر نیست فقط عدد وارد کنید
شماره تلفن همراه (*)
ورودی معتبر نیست
ایمیل
ایمیل وارد شده صحیح نیست
نشانی
ورودی معتبر نیست
مبلغ تعهد ماهیانه (به ریال) (*)
ورودی معتبر نیست

 

تمامی اعضای گرامی می‌توانند با شماره 23540-021 تماس گرفته و در خصوص مبالغ واریزی و ماه‌های کمک خود، اطلاعات لازم را کسب نمایید و یا با ارسال بدون متن به شماره 200023540 از آخرین مانده پرداختی خود مطلع گردید.
 
 
 
ارسال این صفحه برای دوستان