آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 30 آبان 1402
 

 


1- چرا فرم حامیان مستمر شامل اطلاعات فردی است ؟
اطلاعات فردی شما شامل : نام و نام خانوادگی، تلفن ثابت و همراه، کد ملی و شماره شناسنامه و آدرس، به منظور ثبت در بانک اطلاعات خیرین، به صورت محرمانه دریافت و نگهداری می شود تا از این طریق از دریافت مجدد اطلاعات در ارتباط های بعدی جلوگیری شود و در هر بار ارتباط، وقت ارزشمند شما برای ارایه مجدد این اطلاعات هدر نرود. بر اساس این اطلاعات؛ یک شماره شناسه به شما ارایه می‌شود و در ارتباط های بعدی با اعلام این شماره شناسه کلیه اطلاعات شما برای محک محرز شده و موجبات ارتباط سریع تر و راحت تر را فراهم می‌آورد و همچنین محک، اخبار و اطلاعات خود را به روش های مختلف برای یاوران ارسال می کند.

از اینکه مارا برای ارایه خدمات بهتر یاری می‌دهید سپاسگزاریم.

2- چرا پس از هر پرداخت اطلاعات فیش بانکی باید اعلام شود؟
شما یاور عزیز با اعلام اطلاعات فیش بانکی خود می‌توانید محک را در به روز کردن اطلاعات پرداختی توسط اعضا و اطمینان از عواید پایدار برای درمان کودکان مبتلا به سرطان یاری دهید. همچنین به ما کمک کنید تا وظیفه شفافیت و پاسخگویی خود را در قبال شما یاوران گرامی با ثبت سریع و درست اطلاعات و گزارش دهی به همه ذیربطان به خوبی به انجام رسانیم.

3-  چرا برای اعضا کارت عضویت صادر نمی‌شود؟
به دلیل تنوع روش‌های کمک به محک در قالب پروژه‌های متنوع و عدم امکان صدور کارت برای یاوران مختلف به طور یکپارچه و همچنین تعهد محک نسبت به امانت داری از کمک‌های شما یاوران گرامی و جلوگیری از هر گونه سوء استفاده،  امکان صدور کارت وجود ندارد.

4- تفاوت کمک مستمر با کمک به صورت اهدایی یا داشتن قلک چیست ؟
جاری شدن کمک های انسان دوستانه شما به دریای پر از مهر محک از هر راه و دریچه‌ای که باشد صرف هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان می‌شود. هر کدام از این راه ها دارای ویژگی‌های مخصوص به خود است و عضویت محک یکی از این راه‌ها است. اعضای محک با داشتن تعهد نسبت به هم‌نوعان خود می‌دانند که ارائه خدمات و حمایت های مستمر به کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها نیازمند عایدات مستمر است. آنها با تعهد، احساس مسئولیت و نظم خود در پرداخت منظم مبالغ عضویت خود محک را قادر می‌سازند تا بتواند برنامه‌ریزی‌های لازم برای درمان و حمایت از کودکان مبتلا به سرطان را به انجام برساند.

5- آیا یاوران مستمر محک از امتیاز خاصی بهره مند می‌شوند؟
شریک شدن در فعالیت های انسان دوستانه و حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و احساس رضایتی که از انجام این کار خیر در افراد ایجاد می‌شود بزرگ‌ترین امتیاز همه یاوران از جمله اعضای محک است. محک با رعایت اصل شفافیت و پاسخگویی از طریق کانال‌های ارتباطی خود مانند وبسایت، خبرنامه و ... همواره خود را در برابر تمامی یاوران پاسخگو می‌داند.

6- یاوران مستمر محک چگونه می‌توانند در خصوص مبالغ واریزی و ماه‌هایی که کمک مستمر خود را پرداخت کرده‌اند اطلاعات کسب نمایند؟
اعضا می‌توانند با شماره 23540-021 تماس گرفته و در خصوص مبالغ واریزی و ماه‌های کمک خود، اطلاعات لازم را کسب نمایید و یا با ارسال پیامک خالی به شماره 200023540 از آخرین مانده پرداختی خود مطلع گردید.