آخرین بروز رسانی اخبار سایت پنجشنبه 25 اسفند 1401
 

 

 


1- آیا برای دریافت قلک محک باید هزینه‌ای پرداخت کرد؟
خیر- محک در قبال ارائه قلک به یاوران خود وجهی دریافت نمی کند.

2- برای دریافت قلک محک باید کارت شناسایی ارائه کرد؟
برای دریافت قلک محک نیازی به ارائه کارت شناسایی نیست. اما به منظور ارائه کد شناسه به یاوران و ثبت آنها در بانک اطلاعات خیرین، اطلاعات فردی شامل نام و نام خانوادگی، تلفن ثابت و همراه، کد ملی و شماره شناسنامه و آدرس یاوران مورد نیاز است.

3-  آیا می توان قلک محک را به نام شخص دیگری دریافت کرد؟
از آنجاییکه محک در قبال دریافت هر قلک شماره شناسه به یاوران اختصاص می دهد،‌لذا شما با داشتن اطلاعات فردی اشخاص دیگر شامل نام و نام خانوادگی، تلفن ثابت و همراه، کد ملی و شماره شناسنامه و آدرس می توانید به نام آنها قلک محک را دریافت کنید.

4-  دلیل گرفتن اطلاعات فردی یاوران در زمان دریافت قلک چیست؟
اطلاعات شخصی شما شامل : نام و نام خانوادگی، تلفن ثابت و همراه، کد ملی و شماره شناسنامه و آدرس، به منظور ثبت در بانک اطلاعات خیرین، به صورت محرمانه دریافت و نگهداری می شود تا از این طریق از دریافت مجدد اطلاعات در ارتباط های بعدی جلوگیری شود و در هر بار ارتباط، وقت ارزشمند شما برای ارایه مجدد این اطلاعات هدر نرود. بر اساس این اطلاعات؛ یک شماره شناسه به شما ارایه می‌شود و در ارتباط های بعدی با اعلام این شماره شناسه کلیه اطلاعات شما برای محک محرز شده و موجبات ارتباط سریع تر و راحت تر را فراهم می‌آورد و همچنین محک، اخبار و اطلاعات خود را به روش های مختلف برای یاوران ارسال می کند.

از اینکه مارا برای ارایه خدمات بهتر و با کیفیت یاری می‌دهید سپاسگزاریم.

5- چرا زمان مراجعه برای تحویل قلک پر شده و دریافت قلک جدید، طولانی است؟
بخش قلک به منظور پوشش دهی بهتر و دقت عمل بیشتر، تهران بزرگ را به 31 منطقه تقسیم نموده و پس از آنکه تعداد قلک های پر شده در هر یک از این مناطق به حد نصاب مورد نظر رسید،‌ موزعین قلک پس از تماس تلفنی شما با هماهنگی قبلی جهت گشایش قلک پر و ارائه قلک خالی در صورت تمایل به درب منازل و یا محل کار شما مراجعه می کنند. به اطلاع همه یاوران عزیز می رساند که محک هیچ گاه بدون هماهنگی و اطلاع به منازل یا محل کار شما مراجعه نمی کند. از همه نیکوکاران عزیز خواهشمندیم که در صورت هرگونه مراجعه بدون هماهنگی قبلی، از تحویل قلک خودداری کرده و از طریق تلفن 23501003 بخش قلک را مطلع سازند.

6- چرا ساعت معین جهت مراجعه قلک مشخص نمی شود؟
محک همواره بر آن بوده است که بر تعهدات خود پایبند بماند و از دادن وعده هایی که انجام آن میسر نمی باشد خودداری نماید. لذا، به دلیل بعد مسافت، مشکلات ناشی از ترافیک و مسائل غیر قابل پیش بینی مشخص کردن دقیق ساعت مراجعه موزعین به درب منازل یا محل کار یاوران امکان پذیر نمی باشد.

7- چرا قلک را به  محک نمی برید و در محل گشوده می‌شود؟
اصل شفافیت یکی از ارکان همیشگی موسسه خیریه محک است. گشایش قلک محک در حضور شما ضمن آنکه فرصت عمل به این اصل را برای محک فراهم می نماید، این امکان را نیز ایجاد می کند که شما حاصل روزهایی را که با عشق به کودکان مبتلا به سرطان و عملکرد انسان دوستانه خود، کودکان محک را فراموش نکرده اید با چشم ببینید و در لذت حمایت از این کودکان شریک شوید.

8- چرا  قلک محک به شهرستان ها ارسال نمی شود؟
از آنجاییکه محک در شهرستان ها دفاتر جلب مشارکت مردمی ندارد و همچنین به دلیل هزینه بالای ارسال و جمع آوری قلک در شهرستان ها و مسائل مربوط به تامین امنیت قلک ها،‌ تا‌کنون محک برنامه ای برای ارسال قلک به شهرستان ها نداشته است.امیدواریم با همراهی همه یاوران در آینده نزدیک با افتتاح دفاتر در شهرستان ها امکان توزیع قلک در تمام نقاط ایران فراهم شود.