آخرین بروز رسانی اخبار سایت پنجشنبه 6 مهر 1402
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
والدین گرامی فرزندان محک
 
امروز، همه در کنار هم روزهای سختی را سپری می‌کنیم. شیوع بیماری کنونی شرایط سخت و پیچیده‌ای را به جهان و کشور عزیزمان تحمیل نموده است. 
این شرایط برای کادر درمانی و حمایتی و به تبع آنها خانواده‌های بیماران پیچیدگی و سختی چند برابر ایجاد نموده است. نگرانی بیماران و خانواده‌های آنها از یک سو و فشار کاری حاکم بر مراکز درمانی و فعالیت بی‌وقفه و شبانه روزی کادر درمانی و حمایتی از سوی دیگر و افزون بر همه آنها نگرانی فزاینده از ابتلا به بیماری کرونا شرایط سختی را برای همه ما ایجاد نموده است. در این شرایط همکاران فداکار و دلسوز محک تمام تلاش خود را برای تسهیل این شرایط و حفظ و تداوم ارائه خدمت به فرزندان معصوم محک انجام می‌دهند. با سعه صدر و درک بالایی که از شما خانواده‌های عزیز فرزندان محك سراغ داریم، مطمئن هستیم که هر قصور احتمالي و سهوی را که ممکن است رخ دهد، بر ما خواهيد بخشيد و برای مرتفع نمودن آن با ما گفت و گو می‌کنید.
 
در این شرايط سخت و نگران کننده جهانی، می‌دانیم که شما برای پیگیری روند درمان فرزندتان دغدغه زيادى دارید. واحد خدمات حمایتی محک تلاش کرده است به منظور حفظ سلامتی کودکان، شما و همه جامعه، و براى كاهش رفت و آمدهای غیر ضروری و تسهیل در پیگیری‌های مربوط به پرداخت هزینه‌های درمانی و غیردرمانی سریع‌ترین و كارامدترين‌ روش‌ را به صورت زیر در نظر بگیرد. پرداخت هزینه‌ها در این روزها با توجه به روند زیر انجام می‌شود:
 
1. در صورتی که کودک شما در این مدت نیازمند انجام مرحله‌ای از درمان است، شما می‌بایست هزینه‌ آن را مطابق روال هميشه پرداخت کرده و از آن مرکز درمانی فاکتور دریافت کنید.
2. فاکتورهای پرداختی خود را با درج يك شماره موبايل در دسترس از طریق پست به دفتر اصلی محک واقع در دارآباد ارسال کنید.
3. از زمان ارسال مدارک شما به پست، مراحلی چون دریافت و کنترل فاکتورها توسط واحد مددکاری و تایید نهایی توسط واحد مالی برای پرداخت هزینه‌ها انجام می‌شود‌. مدت زمان انجام این مراحل ۱۴ روز کاری است. پس از آن مبلغ به حساب خانواده واریز خواهد شد.
4. لازم به ذکر است کلیه هزینه‌های ارسال مدارک با پست توسط محک پرداخت می‌شود.
5. در صورتی که مدارک ارسالی ناقص باشد همکاران واحد مددکاری برای تكميل و پیگیرى اسناد مورد نياز با شما تماس خواهند گرفت.
6. خانواده‌هایی که فاقد شماره حساب هستند، می‌بایست به یکی از دفاتر فعال مددکاری محک در دارآباد تهران، شیراز، زاهدان، مشهد، اصفهان، اهواز و کرمان مراجعه كنند تا امور مربوط به پرداخت هزینه انجام شود.
7. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا سوال می‌توانید در روزهاى كارى با شماره هاى 09352203431 از ساعت ٨ صبح تا ١٦ عصر تماس بگیرید.
 
زیر سقف محک همه ما اعضای یک خانواده هستیم و در این سال‌ها شاهد بوده‌ایم که همدلی و همراهی‌، گذر از هر سختی را آسان می‌کند و امیدواریم این روزهای سخت برای کودکان مبتلا به سرطان سرزمینمان و همه جامعه با سلامتی سپری شود.
پینوشت:
1. مراجعه حضوری به دفتر مددکاری محک زاهدان تا ۲۷ اسفند ماه امکان‌پذیر است.
2. اگر نیازمند دریافت مشاوره روان‌شناختی هستید، روانشناسان محك با شماره ۲۳۵۰۱۰۳۸ به صورت ۲۴ ساعته آماده گفتگو با خانواده فرزندان محك هستند.
 
ارسال این صفحه برای دوستان