آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 30 آبان 1402
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
اقدامات محک براي حفظ سلامت جامعه و كاركنان توى اين روزها
 
دو تا از عزيزترين‌ها براي محك تک تک اعضای جامعه و تک تک كاركنانش هستن. تو اين روزهای شيوع كرونا اقداماتی برای حفظ سلامت و ایمنی بهداشت جامعه و همکارانمون انجام دادیم كه وظيفه‌مونه به شما بگيم:
١. محک ۳۰ تا دفتر و باجه جلب مشارکت توی تهران و کرج داره که شما برای کمک به کودکان عزیز مبتلا به سرطان ‏بهش مراجعه می‌کنین. ۲۷ تا از این دفاتر رو برای کم کردن تردد و ارتباط بین افراد تا اطلاع بعدی تعطیل کردیم. فقط ‏‏۳ دفتر دارآباد، تجریش و ستارخان با رعایت دقیق بهداشت باز هستن.
٢.برای‎ ‎حفظ سلامتى شما ‏همراهان،‎ ‎جمع‌آوری و توزیع قلک‌های محک تا رسیدن‎ ‎به شرایط عادی متوقف شد.
٣. اما درمان فرزندان کوچیک ‏محک که نمی‌تونه متوقف بشه و برای همین روش‌های کمک آنلاین به کودکان مبتلا به‎ ‎سرطان از طریق پرداخت ‏آنلاین سایت، کدهای ‎ ussd ‎و اپلیکیشن‌ آپ فعاله.
٤.برای کاهش تردد و حفظ ایمنی کارکنان و مردممون هم بسته‌های ‏کاری قابل انجام به صورت دورکاری تو محک شناسایی شد.
٥.ضمنا این روزها مواد ضد عفونی کننده و ماسک هم بین ‏کارکنان توزیع شد.‏ ‌
و اما حرف آخر. محک نزدیک به ۳۰ سال به خاطر اعتماد و بودن شما تجربه خدمت به کودکان مبتلا به ‏سرطان رو داره و این یعنی فعالیت در شرایط سخت و بحرانی. این باعث شده كه همه ما اعم از پزشكان و پرستاران، مددکاران و روانشناسان، داوطلبان و کارکنان گنجینه‌ای از تجربه و آموخته در ‏این خصوص داشته باشیم که حالا وقتشه مطابق وظیفمون با شما به اشتراکش بذاریم. تو روزهای آینده بخش روانشناسي ‏محک با تجربیات خودش راه‌هایی برای اینکه چطور در روزهای سخت آسون تر زندگی کنیم رو از همین صفحه ‏ارائه می‌کنه. قدردان حمايت هاى بي دريغ تون هستيم و سلامتی‌تون به اندازه سلامتی بچه‌های محک برامون مهمه.
 
 
كمك به كودكان مبتلا به سرطان:
 
شماره کارت بانک ملی: ٠٥٩٠-٩٩٥٠-٩٩١١-٦٠٣٧
شماره حساب بانک پارسيان: ٨١٠٤٤٤٤٩
پرداخت از طریق کد تلفن همراه: #٢٣٥٤٠*٧٣٣*
گزینه نیکوکاری اپلیکیشن آپ.
 
 
 
 
 
ارسال این صفحه برای دوستان