آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 18 بهمن 1401
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

سپهر، نورا و ابوالفضل در اتاق بازی نشسته بودند و به صدای گیتار داوطلب گوش می‌دادند. 

بچه‌ها به حرکت تارهای گیتار چشم دوخته بودند و صدای موسیقی، آنها را از فضای بیمارستان دور می‌کرد. گردش نگاه نورا به سمت در اتاق از آمدن مهمان جدید به اتاق بازی خبر می‌داد. بچه‌ها با دیدن مهمان‌ متوجه شدند که حالا حالاها قرار نیست به تخت‌هایشان برگردند و می‌توانند با دوستان‌شان بازی کنند و بخندند. مهمان‌ اتاق بازی یک داوطلب هنرمند دیگر بود که با دو سبد پر از وسایل کاردستی وارد شد و به محض آمدنش رو به بچه‌ها گفت: «امروز می‌خواهیم با هم برای روز مادر کاردستی بسازیم.»

بچه‌ها دورش جمع شدند و بعد از چند دقیقه قلب‌های رنگی کنار هم قرار گرفتند و یک روبان صورتی همه‌ قلب‌ها را به هم وصل کرد. دسته گلی از قلب‌های رنگی نمدی شکل گرفت و برای تقدیم به مادران کودکان مبتلا به سرطان که در بیمارستان محک حضور داشتند آماده شد.

تمام کودکان محک در اتاق بازی بخش‌ها و اقامتگاه با دست‌های کوچک‌شان برای مادران‌شان هدیه روز مادر ساختند و با پیام «مامانم، اندازه یه دنیا دوست دارم.» به آنها هدیه کردند. لبخند مادران محک از هدیه دست‌ساز فرزندان‌شان در این روز زیبا و دیدنی بود.

در محک با یاری نیکوکاران تلاش می‌کنیم تا با هم بودن اعضای خانواده در روزهای درمان کمرنگ نشود بلکه در پیوند با امید در ذهن خانواده ماندگار بماند و انگیزه‌ای برای مسیر طولانی و سخت سرطان شود. روز مادر مبارک.

 

 

 

ارسال این صفحه برای دوستان