آخرین بروز رسانی اخبار سایت چهارشنبه 20 دی 1402
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

داوطلب مددکاری محک در اهواز:

حمایت از کودکان مبتلا به سرطان، بهترین انتخاب زندگی من است

 

داوطلب مددکاری اجتماعی محک در بیمارستان بقایی اهواز گفت: « درمان سرطان کودک، مسیری طولانی و سخت دارد و ما، به عنوان داوطلبان مؤسسه خیریه محک، همیشه و در تمام امیدها و ناامیدی‌ها، همراه و همیار خانواده‌ها هستیم.»

به گزارش روابط عمومی محک، «عادل مظلوم» داوطلب مددکاری اجتماعی محک در اهواز که ششمین سال حضور داوطلبانه‌اش را در بیمارستان بقایی تجربه می‌کند، درباره آشنایی خود با محک گفت: «متأسفانه دخترم را سال 92 به دلیل ابتلا به بیماری سرطان از دست دادم. آن زمان بود که با مشکلات این گروه از بیماران و خانواده آنها آشنا شدم. بنابراین همان روزی که پزشک آنکولوژیست بیمارستان بقایی 2 به من خبر داد که قرار است فعالیت محک در اهواز به صورت مستقیم آغاز شود، داوطلب این فعالیت شدم.»

وی با بیان آنکه ممکن است درمان یک کودک تا 4 سال نیز به طول انجامد ادامه داد: «درمان سرطان کودک، مسیری طولانی و سخت دارد و ما، به عنوان داوطلبان مؤسسه خیریه محک، همیشه و در تمام امیدها و ناامیدی‌ها، همراه و همیار خانواده‌ها هستیم. خانواده‌هایی که فرزندشان به تازگی به این بیماری مبتلا شده‌اند، با شنیدن نام محک به ما اعتماد می‌کنند و اجازه می‌دهند تا در ادامه مسیر همراه‍شان باشیم.»

مظلوم که همراهی با قهرمانان کوچک محک را در کنار شغل اصلی‌اش به انجام می‌رساند گفت: «برنامه‌ریزی برای اینکه هم به وظایف شغل موظفم رسیدگی کنم و هم به انجام فعالیت داوطلبانه که در محک به عهده دارم برسم، گاهی خیلی سخت می‌شود اما با عشق به تحقق تعهد محک به فرزندانش، سعی می‌کنم با دقت و نظم همه آنها را انجام دهم.»

وی ادامه داد: «خوشبختانه با فعالیت محک شاهد تسهیل ارائه خدمات حمایتی به کودکان مبتلا به سرطان هستیم. این حمایت‌ها شامل تمام موارد و فعالیت‌هایی می‌شوند که خانواده‌ها در طول درمان فرزندانشان به آنها نیاز دارند. امیدوارم روزی برسد که تمام کودکان مبتلا به سرطان سلامتی و بهبودی‌شان را به دست آورند.»

 

به نقل از روزنامه نور خوزستان

ارسال این صفحه برای دوستان