آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 30 آبان 1402
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
وقتی می‌توانیم روزهای سخت و پر از مشکلات را آسان‌تر بگذرانیم که در کنار یکدیگر باشیم. کودکان محک دوستانی دارند که در روزهای طولانی درمان همیشه به یادشان هستند و هیچ وقت تنهایشان نمی‌گذراند. یاوران کوچک محک  این پیام را در نامه‌‌هایی که برای کودکان مبتلا به سرطان می‌نویسند به دستشان می‌رسانند. 
 
در صورتی که کودکان شما هم دوست دارند برای دوستانشان در محک نامه بنویسند، می‌توانید نامه‌ها را به نشانی زیر ارسال کنید و یا عکس نامه را  به pr@mahak-charity.org ایمیل بزنید. منتظر نامه‌های شما هستیم.
 
نشانی: میدان اقدسیه- ابتدای بزرگراه ارتش- سه راه ازگل- بلوار شهید مژدی- خیابان پروفسور پروانه وثوق- بلوار محک- موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک
 
متن کامل نامه:
«کسی که نامه مرا می‌خوانی بدان که تو هیچ فرقی با بچه‌های دیگر نداری. تو مهربان‌ترین کودک جهانی. من هر شب برای شما دعا می‌کنم تا حالتان خوب شود. امیدوارم در این دنیا شاداب و خوشحال باشی و هیچ غمی در دنیا نداشته باشی. میدانم از این بیماری بیزاری اما بدان که همه انسان‌های جهان از یک چیزی بیزارند. من عاشق کودکان محک هستم چون شجاع هستند، مظلوم هستند، مهربان هستند. به هر حال من خیلی خیلی برایت دعا می‌کنم تا خوب بشی. دوست من بدان من پشتت هستم و از تو دفاع می‌کنم.»
 
 
 
ارسال این صفحه برای دوستان