آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 18 بهمن 1401
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

داوطلب مددکاری محک در بیمارستان افضلی‌پور کرمان گفت: «تلاش می‌کنم به عنوان نماینده محک، آنچه به من آموخته‌اند را به درستی انجام دهم چرا که مطمئنم کاری را انجام می‌دهم که بر پایه دانش متخصصان خدمات حمایتی این مؤسسه شکل گرفته و تأثیر مستقیمی بر روند بهبود کودکان و حفظ آرامش خانواده‌هایشان دارد.»

 

به گزارش روابط عمومی محک، «الیزا تقی‌پور» داوطلب مددکاری محک در بیمارستان افضلی‌پور کرمان گفت: «سال‌هاست که داوطلبان مددکاری محک در این بیمارستان حضور دارند و برای کودکان مبتلا به سرطان، پرونده حمایتی تشکیل می‌دهند. من هم مدتی است که به جمع این داوطلبان پیوستم تا با فعالیت‌هایی که انجام می‌دهم بتوانم محک را در مسیر حمایت از قهرمان‌های کوچکش همراهی کنم.»

 

تقی‌پور که با 31 سال سن و دکترای پاتولوژی حشرات از دانشگاه تهران، زمانی از روزهای هفته‌اش را به محک اختصاص داده است افزود: «مدیر واحد امور شهرستان‌های محک به من آموخت تا خودم را برای کمک به اجرای برنامه راهبری محک در ارائه خدمات یکپارچه حمایتی و رفاهی به کودکان مبتلا به سرطان در سراسر ایران آماده و برای تحقق این هدف در شهر کرمان نقش ایفا کنم. بنابراین تلاش می‌کنم به عنوان نماینده محک، آنچه به من آموخته‌اند را به درستی انجام دهم چرا که مطمئنم کاری را انجام می‌دهم که بر پایه دانش متخصصان این مؤسسه شکل گرفته و تأثیر مستقیمی بر روند بهبود کودکان و حفظ آرامش خانواده‌هایشان دارد. از این طریق آنها می‌توانند بیشتر بر درمان فرزندشان تمرکز کرده و این روزهای سخت را با دغدغه کمتری پشت سر بگذارند.»

 

وی ادامه داد: «فعالیت مددکاری محک باعث می‌شود تا خانواده‌هایی که با اضطراب وارد بیمارستان افضلی‌پور کرمان می‌شوند و نگران درمان فرزندشان هستند، به آرامش برسند. مأموریت این مؤسسه خیریه آن است که خانواده‌ها با نگراني کمتر، تنها به درمان کودک خود فکر و کودکان شادمانه‌تر فرآيند درمان را طي کنند. بنابراین ما قبل از اینکه خانواده‌ها احساس نیاز کنند، همراه‌شان می‌شویم. تعامل و ارتباط با خانواده‌ها باعث می‌شود آنها بدانند تنها نیستند و این موضوع برای ما به عنوان نمایندگان مؤسسه خیریه محک اهمیت بسیاری دارد.»

 

وی با بیان آنکه بزرگ‌ترین دغدغه افراد داوطلب محک همراهی با کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان در روزهای سخت درمان است، گفت: «امیدوارم بهبودی و سلامتی سهم تمام کودکان سرزمینم باشد تا دیگر شاهد نگاه نگران هیچ پدر و مادری نباشیم.»

 

به نقل از روزنامه کرمان امروز

ارسال این صفحه برای دوستان