آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 18 بهمن 1401
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

در مدت کمپین #یلدابخیروخرید در قسمت صندوق‌ها و استندهای مستقر در فروشگاه‌های شهروند، کارت‌هایی با مبلغ 2، 5 و 10 هزار تومان می‌بینین که با تهیه‌شون می‌تونین سهم بیشتری در تأمین هزینه دارو و درمان کودکان محک داشته باشین.

 اگه پست قبلی محک در مورد مسابقه کمپین یلدا به خیر و خرید رو دیده باشین، می‌دونین که مسابقه شروع شده. حالا مى‌خوايم راه ديگه شركت در مسابقه رو براتون توضیح بدیم. شما همراهانی که در روزهای 20 آذر تا 6 دی برای خرید به یکی از فروشگاه‌های شهروند مراجعه می‌کنین، با انجام دادن کارهای زیر می‌تونین در مسابقه محک و شهروند شرکت کنین:

 

1. کارت‌های 2، 5 و 10 هزار تومانی کمک هزینه دارو رو از فروشگاه‌های شهروند تهیه کنین.

2. از کارت و فاكتور خريد خودتون عکس بگیرین و در قالب یک پست در صفحه اینستاگرام‌تون به اشتراک بگذارین.

3. صفحه اینستاگرام محک و شهروند رو فالو و روی این پست تگ کنین. (دقت کنین که صفحه اینستاگرام شما پرایویت نباشه)

 

پس از پایان کمپین یلدا به خیر و خرید، به قید قرعه ٣٠ دستگاه دوچرخه و لوازم خانگى برقى به برندگان این مسابقه اهدا مى‌شه و این برندگان نیکوکار به بازدید از محک با حضور یک کودک بهبودیافته دعوت می‌شن. با شرکت در این مسابقه با یک تیر دو نشون می‌زنین. هم در تأمین هزینه دارو و درمان کودکان محک مشارکت می‌کنین هم ممکنه یکی از برندگان خوش‌شانس این مسابقه باشین. اما همه شما برنده‌های این کمپین هستین، چون در تأمین داروی قهرمان‌های کوچیک مبتلا به سرطان مشارکت کردین.

 

 

ارسال این صفحه برای دوستان