آخرین بروز رسانی اخبار سایت دوشنبه 28 شهریور 1401
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

از کمپین #یلدابخیروخرید خبر دارید؟ می‌دانید شب یلدای امسال با بقیه سال‌ها فرق دارد و می‌توانید با خریدی که برای بلندترین شب سال انجام می‌دهید، سهمی در نجات زندگی کودکان مبتلا به سرطان داشته باشید؟ چگونه؟

محک با همراهی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند کمپینی با نام #یلدابخیروخرید را آغاز کرده است. شما با خرید از این فروشگاه‌ها از تاریخ 20 آذر تا 6 دی، سهمی در تأمین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان خواهید داشت و بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای، محک را  برای نجات فرزندانش همراهی می‌کنید. به‌این صورت که یک درصد از سود حاصل از خرید شما از سهم شهروند در این بازه زمانی به کودکان محک اختصاص داده می‌شود.

 

اما این تنها راه کمک نیست. برای نیکوکارانی که تمایلدارند سهم بیشتری در تأمین هزینه‌های سنگین دارو و درمان قهرمان‌های محک داشته باشند، راه دیگری هم وجود دارد. شما می‌توانید در زمان خرید، کارت‌های 2، 5 و 10هزار تومانی کمک‌هزینه خرید داروی برای محک را از صندوق‌های شهروند و استندهای مستقر در این فروشگاه‌ها تهیه و به لیست خرید یلدایتان اضافه کنید. با این کار هم یک درصد از سود خرید شما به کودکان مبتلا به سرطان می‌رسد هم مستقیما سهمی در تهیه داروی این قهرمان‌های کوچک دارید.

 

در ضمن، مسابقه و جایزه هم داریم. در این روزها و شب‌های یلدایی منتظر خبرهای بعدی ما از کمپین #یلدابخیروخرید باشید و لینک این خبر را برای دوستان خود بفرستید تا از مسابقه باخبر شوند.

ارسال این صفحه برای دوستان