آخرین بروز رسانی اخبار سایت چهارشنبه 20 دی 1402
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

محک با انتشار سه خبرنامه در سال و ارسال آن به کلیه یاوران و ذیربطان موسسه به اطلاع رسانی در مورد اخبار، فعالیت های پیش رو، معرفی حمایت های نیکوکاران، داوطلبان و پیشکسوتان محک و ارایه گزارش در خصوص عملکرد خود در یک دوره مشخص می‌پردازد. محک تلاش دارد همه یاوران را با رویکرد و چشم انداز موسسه آشنا ساخته و از این طریق به تعهد سازمانی خود که عمل به اصل شفافیت و پاسخگویی نسبت به کلیه ذیربطان است، وفادار بماند.
بسیاری از اعضای تحریریه و سردبیر محترم این خبرنامه از داوطلبان محک هستند که وقت و دانش خود را در اختیار می گذارند و با قلم خویش یاری رسان کودکان مبتلا به سرطان می باشند. همکاران خبرنامه محک صمیمانه از همه عزیزانی که به نوعی در عرصه ادبیات، خبرنگاری و رسانه فعالیت می کنند و یا از توانایی و هنرهای مرتبط با این امر همچون، عکاسی، تصویر گری و صفحه‌آرایی و یا از تخصص تهیه گزارش و خبر بهره مندند، دعوت می نماید با پر کردن فرم زیر به جمع همکاران خبرنامه محک بپیوندند.
این فرم تنها مربوط به داوطلبانی است که می خواهند در زمینه خبرنامه محک همکاری داشته باشند و در صورتی که شما یاور گرامی مایل هستید در زمینه‌های دیگر داوطلب محک شوید، ابتدا مطالب صفحه داوطلبان در وبسایت را مطالعه فرمایید و در صورت تمایل در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 16:30 به بخش داوطلبان موسسه، واقع در بیمارستان محک در دارآباد مراجعه فرمایید.

 

نام (*)
ورودی معتبر نیست
نام خانوادگی (*)
ورودی معتبر نیست
شماره تماس
ورودی معتبر نیست فقط عدد وارد کنید
آدرس ایمیل
آدرس ایمیل معتبر نیست
تحصیلات (*)
ورودی معتبر نیست
سوابق (*)
ورودی معتبر نیست
مایل به فعالیت در کدام قسمت خبرنامه هستید: (*)
ورودی معتبر نیست

 

دریافت خبرنامه محک:

جدیدترین خبرنامه های محک در اینجا قابل مشاهده و دریافت می باشند.