آخرین بروز رسانی اخبار سایت چهارشنبه 20 دی 1402
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

محک همواره شفافیت و پاسخگویی را یکی از مهم ترین اهداف خود قرار داده است و معتقد است تمامی علاقه مندان، خیران و یاوران محک حق دارند بدانند کمک هایشان چگونه در این مؤسسه خیریه به بار می‌نشیند و همچنین با فعالیت بزرگ‌ترین بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه، که ساخته دست‌های آنها و افتخاری مردمی است، بهتر آشنا شوند. از همه کسانی که مایلند بدانند در محک چه می‌گذرد، مشتاقانه دعوت می‌کنیم به بازدید حضوری از موسسه و بیمارستان بیایند و  عملکرد، برنامه و فعالیت‌های محک را از نزدیک دنبال کنند.

 

درصورت تمایل به بازدید حضوری از موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک به صورت فردی و یا گروهی لطفا برای انجام هماهنگی با شماره تلفن 23501210 تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید تا جهت هماهنگی جزئیات، تاریخ و ساعت بازدید از طرف روابط عمومی موسسه با شما تماس گرفته شود.

 

نام (*)
ورودی معتبر نیست
نام خانوادگی (*)
ورودی معتبر نیست
شماره تماس (*)
ورودی معتبر نیست فقط عدد وارد کنید
توضیحات
ورودی معتبر نیست

در صورتی‌که مایل به بازدید گروهی در قالب گروه‌های دانشجویی، پرسنلی، خانواده، دوستان و آشنایان هستید، تقاضا می شود، ابتدا نامه ای جهت درخواست بازدید تهیه نموده و یکی از افراد گروه را به عنوان رابط خود با محک معرفی نمایید و آن را از طریق پست به دفتر مرکزی ارسال نمایید، یا به شماره 22485456 فکس کنید و یا از طریق ایمیل به روابط عمومی محک ارسال کنید. همکاران ما برای هماهنگی نهایی با شما تماس خواهند گرفت.

 
ارسال این صفحه برای دوستان