آخرین بروز رسانی اخبار سایت چهارشنبه 4 آبان 1401
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

موسسه خیریه محک دو اصل شفافیت و پاسخگویی را یکی از اصلی‌ترین تعهدات خود در برابر یاوران این موسسه می‌داند. از آنجا که حمایت این موسسه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها با تکیه بر جلب مشارکت‌های مردمی صورت می‌پذیرد،‌ لزوم آگاهی ذیربطان از نحوه و جزئیات عملکرد موسسه در زمینه ارائه خدمات حمایتی به کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها یکی از اولویت‌های موسسه است تا اعضای خانواده بزرگ محک نتیجه مشارکت و کمک‌های خود را مشاهده کنند.
 

گستره خدمات حمایتی محک:
 
نقشه زیر گستره خدمات حمایتی محک را در کشور نشان می‌دهد.
کودکان مبتلا به سرطان در تمامی بیمارستان‌های دولتی و دانشگاهی کشور که بخش خون و آنکولوژی کودک دارند تحت حمایت محک قرار می‌گیرند و بدین ترتیب ارائه خدمات محک به کودکان مبتلا به سرطان تسهیل می‌گردد.
لازم به ذکر است به دلیل عدم وجود بخش خون و آنکولوژی کودک در استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، بوشهر، کهکیلویه و بویر احمد، ایلام و البرز، کودکان مبتلا به سرطان این استان‌ها به منظور درمان به استان‌های مجاور مراجعه و تحت حمایت محک قرار می‌گیرند.
امید داریم با همراهی شما یاوران گرامی و گسترش خدمات درمانی و رفاهی محک در سرتاسر کشور، هر روز بهبودی تعداد بیشتری از کودکان مبتلا به سرطان را جشن بگیریم.
 

 

 

ارسال این صفحه برای دوستان