آخرین بروز رسانی اخبار سایت سه شنبه 18 بهمن 1401
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
 با سلام 
بازگشت به مطالب مندرج در سایت شفا آنلاین در مورخه 21 /92/11 تحت عنوان" انتقاد صریح معاون سازمان نظام پزشکی به مدیریت محک" که حاوی موارد کلی و نامستند در ارتباط با عملکرد این سازمان می‌باشد، مقتضی استدر چارچوب ماده 23 قانون مطبوعات نسبت به انتشار جوابیه زیردر همان صفحه اقدام فرمایید.
 
 
موسسه خیریه محک ضمن تاکید بر معنویت حاکم بر کمک های انسان دوستانه نیکوکاران، تصریح می‌نماید ارتقا کارآیی و اثربخشی فعالیت‌های سازمان را به عنوانی یکی از اصلی‌ترین مسئولیت‌های خود در مقابل اقدام معنوی و نیکوکارانه خیرین می‌داند و با اعتقاد به بهبود مستمر در جهت آن می‌کوشد.
 
دریافت گواهینامه NGO Benchmarking از شرکت بازرسی بین المللی SGS درسال 1385و اخذ رتبه دهم در بین 265سازمان غیردولتی در ششمین ممیزی سازمان درسال 1392، حاکی از رعایت بهترین شیوه‌های کاری در چارچوب استانداردهای بین المللی در اداره محک به عنوان یک سازمان غیردولتی است. ازسوی دیگر اخذ امتیاز A+درممیزی سالانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در انطباق با استاندارد حاکمیت بالینی، حاکی از رعایت استانداردهای مصوب وزارت بهداشت در اداره بیمارستان فوق تخصصی محک در سطحی بالاتراز میانگین کشوری می‌باشد. در کنار نتایج ممیزی‌های ملی وبین المللی برعملکرد این موسسه خبرهای اخیر از موفقیت درمان کودکان مبتلا به رتینوبلاستوما و هپتوبلاستوم با جدیدترین شیوه‌های پیوند سلول‌های بنیادی نشان دهنده اثربخشی کمک‌های اهدایی ارزشمند هموطنان نیکوکار و کارآیی موسسه محک در ارائه  خدمات حمایتی به کودکان مبتلا به سرطان در بالغ بر 32 بیمارستان دانشگاهی و ارائه خدمات تشخیصی درمانی عمومی، تخصصی و فوق تخصصی به کودکان مبتلا به سرطان دربیمارستان محک می‌باشد. موسسه محک با استعانت از ایزد منان و قدردانی از تمام اعضا خانواده بزرگ محک امیدوار است خدمات حمایتی و درمانی این موسسه در مسیر بهبود مستمر رشد و توسعه یابد.
 
 
روابط عمومی موسسه خیریه محک