آخرین بروز رسانی اخبار سایت دوشنبه 28 شهریور 1401
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 
کودکان بهبود یافته محک همواره نمادی از امید در دل تمامی اعضای خانواده بزرگ این موسسه هستند. نمادی که استقامت، اراده و امید به بهبود را در دل فرزندان محک و خانواده هایشان بارور می کند.
کامران شکری سالاری یکی از همین نمادها است.

هر چند او دیگر کودک نیست اما همواره فرزند محک است. جوان 21 ساله‌ای که در 13 سالگی مبتلا به سرطان شد. در طی درمان پای چپ‌اش را از دست داد اما نا امید نشد و برای زندگی مبارزه کرد و اکنون یکی از افتخار آفرینان ایران است.

 

کامران، قهرمان ورزش دومیدانی جانبازان و معلولین است، با گنجینه ای از مقام ها و مدال ها. و آخرینش همین چند روز پیش، مدال طلای پرتاب نیزه با ثبت رکورد 48.12 متر و مدال برنز پرتاب دیسک در رقابت های جهانی جوانان سال 2012 آیواز در جمهوری چک.

برخی دیگر از موفقیت های کامران عبارتست از:

مدال طلای پرتاب نیزه کلاس F42 در مسابقات بین‌المللی دوومیدانی آلمان- 2012 در شهر برلین
مدال طلای مسابقات بزرگسالان جهان در پرتاب نیزه- 2011
مدال طلای جوانان جهان در پرتاب نیزه- 2011
مدال طلای پرتاب نیزه در مسابقات پارا آسیایی گوانگجو- 2011
مدال طلای المپیک جوانان در ماده پرتاب دیسک و مدال نقره در ماده پرتاب نیزه - 2009 ، توکیوی ژاپن
مدال طلای پرتاب دیسک،‌ مدال نقره پرتاب وزنه و مدال نقره پرتاب نیزه در مسابقات جوانان آسیا- 2009
مدال طلاب پرتاب نیزه و افزایش رکورد جهان به میزان 3 متر و 29 سانتی متر و مدال برنز پرتاب دیسک در رقابت‌های معلولان ویلچری و قطع عضو جهان (IWAS) – 2011، امارات متحده عربی
 
کامران یکی از اعضای کاروان ایران در پارالمپیک لندن است و اینک در اردوی آماده سازی تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولین تمرینات فشرده ای را می گذراند تا لبخند را به تمامی ایرانیان و امید را به کودکان مبتلا به سرطانی که می توانند با بهره مندی از حمایت های همه جانبه، آینده ای چون او داشته باشند هدیه دهد.

با حمایت یاوران محک، کودکان مبتلا به سرطان نه تنها در مسیر بهبود گام بر می دارند بلکه می‌توانند قهرمانانی افتخار آفرین شوند.
 
به امید موفقیت کامران و تمامی فرزندان محک
 

ارسال این صفحه برای دوستان