آخرین بروز رسانی اخبار سایت پنجشنبه 6 مهر 1402
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

  

 
 

در این جا می‌توانید با موفقیت‌هایی که کودکان محک در طول درمان و یا پس از بهبود کسب می‌کنند، آشنا شوید. از این طریق خواهید دید که حاصل کمک های شما به محک نه تنها نجات زندگی کودکان مبتلا به سرطان و حمایت از آنها در راه درمان بیماری است،‌ بلکه کمک های شما به بارور شدن استعدادهایی می انجامد که می توانیم به عنوان افتخارات ملی از آنها یاد کنیم.

یک خبر خوش

وقتی روزهای سخت و طولانی مبارزه با سرطان رو با موفقیت طی کرده باشید، دیگر تلاش برای رسیدن به آرزوها آسان است چون قدر زندگی را بیشتر می‌دانید.

ادامه مطلب...

...

قصه‌های بهبودی

هفتم دی ماه، روز کودکان بهبودیافته به تمام اعضای خانواده بزرگ محک تعلق دارد. هر سال در این روز بهبودی کودکانی که روزهای سخت مبارزه با سرطان را پشت سر گذاشتند جشن می‌گیریم و باور داریم که با مشارکت مستمر نیکوکاران می‌توانیم کودکان بیشتری را تا رسیدن به قله سلامتی همراهی کنیم. در این صفحه قصه‌های مادران و کودکانی را می‌خوانیم که با حمایت شما فرزندانشان را با سلامتی در آغوش کشیدند.

ادامه مطلب...

...
...
...

پسری که سرطان را شکست داد

این روزهای امیرحسین، تفاوت بسیاری با 5 سال پیش دارد. برای امیرحسین، روزهای سال‌ 1391، همان سالی که با سرطان استخوان می‌جنگید، به خاطره‌ای تبدیل شده که یادآور روزهای قهرمانی‌اش است. 

ادامه مطلب...

...
ارسال این صفحه برای دوستان